website design templates
Mobirise
 

t-tway Haberleşme Protokolü

t-tway kablolu ve kablosuz yaygın olarak kullanılan tüm protokolleri destekler.

t-tway

Kablolu ve kablosuz iletişim sağlayan tüm cihazların birbirinden farklı özellikleri ve haberleşme protokolleri olsa da, temelde yaptıkları iş sadece bilgi göndermek ve almaktır. Mevcut ürünlerde geliştiriciler, kullanacakları protokolü bilmek zorundadır ve bazı protokoller ile haberleşmek için büyük zaman harcamak zorunda kalırlar. Fakat t-tway, tüm iletişim protokollerini kendi yöneterek geliştiricinin doğrudan hedefe ulaşmasını sağlar. t-tway, tüm ürünlere sanal bir IP adresi, bir grup ve bir sabit anahtar tanımlar. Geliştirici sadece hedef adres ya da grubu belirterek bilgiyi yönetir. Bu da çok büyük bir esneklik ve zaman kazandırır. Örnek olarak geliştirdiği cihazdan t-tway ethernet modülünü söküp, t-tway Wi-Fi modülü ya da farklı bir t-tway modülü taksa bile yazılımında değişiklik yapmak zorunda kalmaz. Bilinen ve en yaygın kullanılan haberleşme sistemleri t-tway algoritması ile haberleşen Tubango ürünlerimiz çok hızlı proje geliştirmeye olanak sağlar.

Kablolu 

%

Kablosuz

%

Tüm t-tway ürünleri birbirleriyle noktasal ya da grup olarak haberleşebilir.

Tubango t-tway 

Aşağıda bazı bağlantı örnekleri verilmiştir, t-tway tüm cihazlar birbirleriyle çapraz çalışabildiği için örnekler yüzlerce çoğaltılabilir.

Mobirise

Tubango Modüller

Tüm Tubango modülleri, aynı paket yapısına sahiptir ve t-tway komutları ile kontrol edilir.

Mobirise

Röle Kartlar

t-tway Röle Kartlar kumanda kontrolü dışında, modül, USB, RS232, Ethernet, Wi-Fi gibi tüm t-tway ürünleri ile kontrol edilebilir.

Mobirise

t-tway Ekranlar

t-tway ekranlar GLCD, OLED ve TFT olarak üretilir. Tüm t-tway ürünleri ile kontrol edilebilirler.

Mobirise

USB Ürünler

t-tway USB modüller yazılım komponenti ile gelirler. USB modüller tüm t-tway ürünleri ile haberleşebilirler.

Mobirise

RS232 Ürünler

t-tway RS232 ürünü ile istediğiniz bir cihazdan verileri alıp, ister bir modüle, ister internete, ya da USB ile bilgisayara aktarabilirsiniz.

Mobirise

Ethernet Ürünler

Nesnelerin interneti için tüm t-tway ürünlerine internet sağlarlar. 

t-tway modül kullanmanın avantajları nelerdir?

Geliştirilen bir projede t-tway modül kullanmak sadece tek bir tasarım ile tüm cihazlara bağlanabilme özelliği kazandırır. Kullanıcı sadece bilgi göndereceği cihazın numarasını bilir. Protokolü bilmenin hiçbir gereği kalmaz.

  1. Kullanım kolaylığı -  t-tway modüller sanal bir IP yöntemi ile çalışırlar. RS232 bir cihaza dahi IP tanımlama olanağı sağlar. 
  2. Sürekli gelişim - Bir ürün t-tway modül içeriyorsa şu an 157 olan fakat her gün yeni protokollerin eklendiği t-tway ürünleri ile haberleşebilir.
  3. Müşteri isteği- Siz cihazınıza sadece modül takarsanız, müşteri nasıl kullanmak istiyorsa, ister Ethernet, ister USB olsun, diğer ürünlerden istediği veriyi alır.