Armoya Yüksek Teknoloji

Armoya Yüksek Teknoloji A.Ş., ülkemizin teknolojik gelişimine katkıda bulunmak ve dünya standartlarında yazılımlar ve elektronik cihazlar üretmek amacıyla 2013 yılında kurulmuştur.

Bugüne kadar zamanının ve yatırımının büyük bir kısmını yapay zeka algoritmaları ve malzeme bilimine ayıran Armoya, kuruluşundan bu yana birçok alanda çeşitli buluşlara imza atmış ve uluslararası patentler almıştır.
Günümüzde, teknoloji sektöründeki lider firmalar, yapay zeka algoritmaları, bulut sistemleri ve büyük verilerin saklanması ve yönetilmesi üzerine yoğunlaşmış durumdadır. Nesnelerin İnterneti, Endüstri 4.0 ve bulut sistemleri, geleceğin başlıca teknolojilerini oluşturmaktadır.

Armoya, bu teknolojilerin yapı taşlarını oluşturan kablosuz veri aktarımı, verilerin sıkıştırılması ve saklanması üzerine birçok ürün ve uygulama geliştirmiştir. US9614546B2 patent numaralı AQC veri sıkıştırma programımız kayıpsız olarak ses, resim, video ve veri sıkıştırmada tüm rakiplerini sıkıştırma oranı ve hız değerlerinde geride bırakmıştır.

Aynı zamanda MLRF modüllerimiz kullanıcı verilerini istenilen mesafelere, rakiplerinden çok daha düşük enerji ve daha yüksek bit hızları ile transfer etmektedir. Kablosuz ürünler onlarca farklı protokol ile iletişim kurmaktadırlar. Armoya Tubango ürünleri ise kablolu ve kablosuz protokollerin büyük bir kısmını otomatik olarak tanıyarak kullanıcının tek bir t-tway (Yeni bir iletişim protokolüdür.) dili aracılığıyla tüm cihazlar ile iletişim kurmasını sağlamaktadır.