• HABERLEŞME PROTOKOLÜ T-TWAY KABLOLU VE KABLOSUZ YAYGIN OLARAK KULLANILAN TÜM PROTOKELLERİ DESTEKLER.

t-tway Kablolu ve kablosuz iletişim sağlayan tüm cihazların birbirinden farklı özellikleri ve haberleşme protokolleri olsa da, temelde yaptıkları iş sadece bilgi göndermek ve almaktır. Mevcut ürünlerde geliştiriciler, kullanacakları protokolü bilmek zorundadır ve bazı protokoller ile haberleşmek için büyük zaman harcamak zorunda kalırlar. Fakat t-tway, tüm iletişim protokollerini kendi yöneterek geliştiricinin doğrudan hedefe ulaşmasını sağlar. t-tway, tüm ürünlere sanal bir IP adresi, bir grup ve bir sabit anahtar tanımlar.

Geliştirici sadece hedef adres ya da grubu belirterek bilgiyi yönetir. Bu da çok büyük bir esneklik ve zaman kazandırır. Örnek olarak geliştirdiği cihazdan t-tway ethernet modülünü söküp, t-tway Wi-Fi modülü ya da farklı bir t-tway modülü taksa bile yazılımında değişiklik yapmak zorunda kalmaz. Bilinen ve en yaygın kullanılan haberleşme sistemleri t-tway algoritması ile haberleşen Tubango ürünlerimiz çok hızlı proje geliştirmeye olanak sağlar.

Kablolu 83%
Kablosuz 85%
 • TÜM T-TWAY ÜRÜNLERI BIRBIRLERIYLE NOKTASAL YA DA GRUP OLARAK HABERLEŞEBILIR.

 • Aşağıda bazı bağlantı örnekleri verilmiştir, t-tway tüm cihazlar birbirleriyle çapraz çalışabildiği için örnekler yüzlerce çoğaltılabilir.
Tubango Modüller

Tüm Tubango modülleri, aynı paket yapısına sahiptir ve t-tway komutları ile kontrol edilir.

Röle Kartlar

T-tway Röle Kartlar kumanda kontrolü dışında, modül, USB, RS232, Ethernet, Wi-Fi gibi tüm t-tway ürünleri ile kontrol edilebilir.

T-tway Ekranlar

T-tway ekranlar GLCD, OLED ve TFT olarak üretilir. Tüm t-tway ürünleri ile kontrol edilebilirler.

USB Ürünler

t-tway USB modüller yazılım komponenti ile gelirler. USB modüller tüm t-tway ürünleri ile haberleşebilirler.

RS232 Ürünler

t-tway RS232 ürünü ile istediğiniz bir cihazdan verileri alıp, ister bir modüle, ister internete, ya da USB ile bilgisayara aktarabilirsiniz.

Ethernet Ürünler

Nesnelerin interneti için tüm t-tway ürünlerine internet sağlarlar.

 • T-TWAY MODÜL KULLANMANIN AVANTAJLARI NELERDIR?


  Geliştirilen bir projede t-tway modül kullanmak sadece tek bir tasarım ile tüm cihazlara bağlanabilme özelliği kazandırır. Kullanıcı sadece bilgi göndereceği cihazın numarasını bilir. Protokolü bilmenin hiçbir gereği kalmaz. • T-ONA COMPONENT WIZARD


 • KULLANIM KOLAYLIĞI

  t-tway modüller sanal bir IP yöntemi ile çalışırlar. RS232 bir cihaza dahi IP tanımlama olanağı sağlar.

 • SÜREKLI GELIŞIM

  Bir ürün t-tway modül içeriyorsa şu an 157 olan fakat her gün yeni protokollerin eklendiği t-tway ürünleri ile haberleşebilir.

 • MÜŞTERI ISTEĞI

  Siz cihazınıza sadece modül takarsanız, müşteri nasıl kullanmak istiyorsa, ister Ethernet, ister USB olsun, diğer ürünlerden istediği veriyi alır.