• Dünya’nın En Gelişmiş Elektronik ve Yazılım, Yapay Zeka Mühendisi

T-ona, donanım ve yazılımların hazırlanmasında insan etkisini en aza indirerek onlarca yeni yazılım ve donanımı çok kısa zamanda ve hatasız olarak tasarlamayı sağlayan “Yapay Zekalı” bir tasarım mühendisidir.

t-ona adı verilen bu yapay zeka algoritması, Dünya’da CNNs (Convolutional Neural Network), RNNs (Recurrent Neural Networks), veya RL (Reinforcement Learning) gibi programlama yöntemlerinden hiçbirini kullanmamaktadır. Bu nedenle de tüm ticari yazılımlar da dahil olmak üzere, Dünya’daki en gelişmiş tasarım ve yazılım programıdır. t-ona; baskı devre şemasını tasarlayan, en uygun komponentleri seçen ve bir elektronik devredeki tüm gömülü yazılımları kendiliğinden yazabilen, aylarca sürecek projeleri birkaç saat içerisinde oluşturabilen bir algoritmadır. Armoya Yüksek Teknoloji tarafından hayata geçirilen, hazır ve çalışır durumda olan, Dünya’da örneği olmayan bir mühendislik yapay zeka algoritması olan t-ona, bilinen elektronik kriterlere ek olarak kullanıcının belirleyeceği diğer şartları da sağlayabilmektedir.

 • ELEKTRONİK

T-ona bir elektronik projenin Şematik ve PCB tasarımından başlayıp, gömülü yazılım aşamasına kadar tüm bölümleri otomatik olarak yapabilecek kapasiteye sahiptir. Aynı zamanda elektronik sektöründe kullanılan standartlara uygun bir tasarım yapar.

 • YAZILIM

T-ona gömülü yazılım, tasarladığı devrenin işlemcisine göre birçok araç sunar ve gömülü yazılımın büyük bir kısmını otomatik olarak yazar.

 • SERVER

T-ona saniyeler içinde binlerce kolona sahip bir veri tabanı için gerekli SP leri otomatik olarak oluşturur.
 • EKRAN TASARIMI
  Gerçek bir GLCD/OLED ya da TFT bir ekranın simülasyonunu oluşturur.(Chipseti ile) ve üzerinde çizim yapılmasını ve animasyon yapılmasını sağlar.

  FONT
  Font çizim aracı sağlar ve istendiğinde hazırdaki fontları elektronik sistemde kullanılacak biçime çevirir.

 • GÖMÜLÜ YAZILIM
  Tasarımı biten projeyi saniyeler içinde gömülü yazılıma tüm kaynakları ile çevirir. (Grafik dosyaları, ekran sürücüsü, butonlar, menüler, dokunmatik ekran v.s)

  CHIPSET
  t-ona hemen hemen tüm ekran chipsetlerini tanır, öğretme aracı ile yeni bir ekran öğretilebilir.

T-Ona Araçları

NESNE TASARIMI

Gömülü yazılım için OLED, TFT ve GLCD için çalışabilir göstergeler gibi nesneler tasarlar.

T-Ona Araçları

BW HESAPLAYICI

Herhangi bir boyuttaki resmi, tek renk net bir şekilde görülmesini sağlayacak formata çevirir. Bu bir siyah beyaz çeviri değildir, özel hesaplar ile renk sıcaklığını noktalar. Arasındaki boşlukları hesaplayarak oluşturur.

T-Ona Araçları

SETUP MANAGER

Bilgisayar ağındaki tüm bilgisayarların yönetimini yapar. Yazılım yükler ve denetleme yapar.

Hazırlanan bir veri tabanı t-ona ile incelenerek, tüm Store Procedure kodları saniyeler içinde yazılır. Fonksiyonlar oluşturulur ve kullanılan derleyiciye göre (Rad Studio, Visual Studio) tasarım yapılır. Tasarım yapımında DevExpress gibi kullanıcı komponentlerini istenirse kullanabilir.

STORE PROCEDURE

Tablolar incelenerek, Kayıt Ekleme, Silme ve Düzenleme gibi kodlar yazılır. Hata denetleme kodları eklenir. İlişkiler ve lookup tablo bağları yazılır. Tablo ilişkileri otomatik sağlanır.

SEÇIMLI KOD

Hata kontrolü yapılacak veriler t-ona tarafından belirlenir. t-ona kullanıcının ek kullanma isteği olabileceği verilere notlar bırakır.

GUI

Kullanıcının tercih ettiği derleyiciye göre (Visual Studio, Rad Studio) tasarım yapılır ve tüm kodlar otomatik yazılır.

T-ONA PRODUCT MANAGER

T-ona elektronik sektöründeki tüm üreticilerin sitelerini tespit eder, ürün ağaçlarını çıkartır. Yeni çıkartığı ürünleri algılar ve bir ürünün PDF dosyasını okuyarak içindeki tüm Schmatic ve PCB leri çizer.

T-ONA CODE WIZARD

T-ona Code Wizard elektronik üretim yapan firmaların tüm hammaddelerini tanımlayarak otomatik olarak kod verir. Kodlar ISO benzeri bir yöntemle ağaç şeklinde oluşturulur. Şematik ve Footprintler kullanılan PCB programının yapısına göre oluşturulur.

T-ONA PCB MATERIAL

T-ona sisteminde binlerce PCB üreticisi ve PCB hammaddeleri tanımlıdır. t-ona PCB tasarımı yaparken empedans ya da ürünün çalışma şartlarına göre tasarlaması konusunda bu verileri kullanır.

T-ONA ELEKTRONIK TASARIMLARINI FIZIKSEL OLARAK YAPAR DAHA SONRA KARŞILIĞI OLAN ELEKTRONIK KOMPONENTLERE ÇEVIRIR.


T-ona aynı zamanda gelişmiş bir fizik ve elektronik simülasyonu içerir. t-ona için her komponent matematiksel bir değerdir. Tasarım esnasında en ince hesaplamalar otomatik olarak yapılır. Aynı zamanda ürünün satılacağı tüm ülkelerin standartlarını bilerek tasarım yapar.T-ONA COMPONENT WIZARD


T-ona görsel komponentleri otomatik olarak geliştirir. Aynı zamanda orijinal bir elektronik ekranını tüm özellikleri ile komponente çevirir. Örnek olarak bir KS108 ekran nasıl kontrol ediliyorsa, ya da x yonga setine sahip bir OLED nasıl kontrol ediliyorsa, komponent de öyle kontrol edilir. Komponentler resim içermezler, resimleri otomatik olarak çizerler. Simülasyon komponetleri listesi yoktur çünkü t-ona ne isterseniz o elektronik ürünün komponentini saniyeler içinde tasarlar, derler, komponente çevirir ve kullanıma hazır hale getirir.T-ONA TARAFINDAN OTOMATIK HAZIRLANMIŞ GÖSTERGE ÖRNEKLERI PC ÜZERINDE VE GÖMÜLÜ YAZILIMDA ÇALIŞACAK ŞEKILDE ANLIK TASARLANIR SIMÜLASYON OLARAK ÇALIŞIR.T-Ona SQL

T-Ona SQL

T-Ona SQL

T-Ona SQL

T-Ona SQL

T-Ona SQL

T-Ona SQL

T-Ona SQL

T-ONA ILE OLUŞTURULMUŞ, GERÇEK EKRAN SIMÜLASYON KOMPONENTLERI VISUAL STUDIO, RAD STUDIOT-Ona Ekran

T-Ona Ekran

T-Ona Ekran

T-Ona Ekran

T-Ona Ekran

T-Ona Ekran

T-Ona Ekran

T-Ona Ekran